افزایش رتبه با بک لینک


مفهوم بک لینک
بک لینک ها در الگوریتم های موتورهای جستجو، سئو و کل برنامه رشد وب سایت شما حیاتی هستند. ممکن است بک لینک ها به عنوان گفتگوهای آنلاین بین وب سایت ها در نظر گرفته شوند. به عنوان مثال، جان یک وبلاگ نویس است که یک مقاله جذاب در مورد یک رویداد ورزشی منتشر می کند. سامانتا، وبلاگ نویس دیگر، پیوندی به مقاله جان در تفسیر خود دارد. یک لینک به قطعه جان ایجاد شده است زیرا او در مورد این موضوع در سایت مجله آنلاین معروف خود می نویسد.

از آنجایی که مجله آنلاین شناخته شده است، بسیاری از وب سایت های دیگر به داستان او لینک می دهند. این اقتدار مجله آنلاین را افزایش می دهد و قطعه جان یک بک لینک مفید از یک سایت مشهور دریافت می کند.

این یک وضعیت برد-برد است.

بک لینک های با کیفیت چیست؟
بک لینک های با کیفیت، طبق تعریف، از کلمات کلیدی برای تغییر مسیر (لینک) بازدید از صفحه به یک وب سایت استفاده می کنند. با این حال، "کیفیت بالا" با جزئیات بیشتری در اصطلاحات سئو تعریف شده است. قبل از اعطای تاج HQ به بک لینک، گوگل عناصر مختلفی را برای تعیین مشروعیت و برتری آن در نظر می گیرد.

الگوهای پیوند: متأسفانه برای متخصصان سئو سنتی، گوگل به تاکتیک های سئو کلاه سیاه عادت کرده است که در سال های اخیر رایج تر شده است. خوشبختانه برای همین متخصصان، الگوریتم گوگل به اندازه کافی هوشمند است تا الگوهای اتصال طبیعی را در سایت شما شناسایی و فهرست بندی کند، به جای کشف ده ها اتصال از دامنه های سایت با کیفیت پایین. کلمات کلیدی در سایت شما نیز ممکن است الگوهای اتصال طبیعی را نشان دهند. اگر سازنده خانه های سفارشی هستید و لینک های شما بیشتر از وبلاگ های املاک و مستغلات و عکس های خانه های ساخته شده سفارشی است، در مسیر درستی هستید. با این حال، اگر لینک‌هایی از سایت‌های نامربوط که هیچ ارتباطی با خانه‌های سفارشی ساخته شده ندارند، وارد می‌شوند، این موضوع جای نگرانی دارد.
مؤلفه‌های اصلی که در زیر چتر مرجع لینک قرار می‌گیرند، مربوط بودن یک پیوند و قدمت یک وب‌سایت است. اطمینان حاصل کنید که بک لینک‌هایی که استفاده می‌کنید مرتبط و با تجربه هستند، زیرا این امر باعث می‌شود تا هر کسی که یک جستجوی اولیه در گوگل را انجام می‌دهد، به محتوای صفحه شما اطمینان و اعتمادی بدهد. پیوندهای استبدادی مرتبط هستند و در آزمون زمان مقاومت کرده اند. هر وبلاگ نویسی می تواند در هر پاراگراف چند بک لینک ایجاد کند، اما کیفیت تقریباً همیشه در مورد سئو برنده است. اطمینان از اینکه بک لینک های شما به سمت محتوای با کیفیت بالا می روند برای موفقیت سئو بسیار مهم است.
در حالی که این می تواند به عنوان اعتبار لینک طبقه بندی شود، سن دامنه می تواند یک بک لینک را از کیفیت متوسط ​​به بالا ارتقا دهد. اتصالاتی که برای مدتی وجود داشته‌اند، سطحی از قابلیت اطمینان را ارائه می‌دهند که پیوندهای تازه‌تر آن را ندارند. در حالی که لینک‌های جوان‌تر بدون شک می‌توانند امتیاز خوبی در جستجو داشته باشند و مطالب مفیدی ارائه دهند، سایت‌های قدیمی‌تر با مالکیت ثابت هم مورد اعتماد گوگل و هم جستجوگر هستند.
بک لینک از طریق پست مهمان
فرآیند نوشتن پست برای سایر وب سایت ها برای انتشار (که به عنوان پست مهمان نیز شناخته می شود) به عنوان وبلاگ نویسی مهمان شناخته می شود. این تکنیکی برای به دست آوردن بک لینک از وبلاگ ها به وب سایت شما در ازای نوشتن مقاله است.

پیوندها ممکن است در جاهای مختلف در سراسر محتوا ذکر شوند. می‌توانید پیوندی را در بدنه مقاله اضافه کنید که به یک عبارت یا عبارت مرتبط مرتبط است. مردم اغلب پیوندهایی را در بیو نویسنده قرار می دهند که بعد از مقاله قرار می گیرد.

پیوندهای داخلی مفیدتر هستند زیرا با خواندن وبلاگ به جای دریافت مطالب، نرخ کلیک بیشتری دارند.

مهمان در پادکست ها
شما بدون شک مزایای پست مهمان را بارها شنیده اید که می توانید همین الان آنها را بخوانید. وبلاگ نویسی مهمان می تواند به شما کمک کند تا در معرض دید بیشتری قرار بگیرید. می تواند به توسعه بک لینک کمک کند. می توانید اعتماد مخاطبان خود را دوباره به دست آورید. مخاطبان جدید مطالب شما را خواهند دید. لیست میتوانست ادامه داشته باشد.

با این حال، نوشتن مهمان همیشه استراتژی ایده آل برای افزایش دسترسی یا نفوذ شما نیست. در حالی که یک ابزار قوی است، گاهی اوقات کوتاه می آید. اگر در حال حاضر یک استراتژی وبلاگ عالی دارید، پست مهمان تنها دامنه دسترسی شما را تا کنون گسترش می دهد.

شما در حال تولید چیزهای تازه هستید، اما هنوز هم همان چیز قدیمی است. برای اینکه واقعاً مخاطبان خود را گسترش دهید، باید قالب‌های مختلف محتوایی مانند پادکست را آزمایش کنید. ظاهر شدن به عنوان مهمان در پادکست شخص دیگری ممکن است تاثیر قابل توجهی بر بازاریابی شما داشته باشد.

برای وبلاگ/سایت های دیگر بنویسید.
شما فقط با انتشار در وبلاگ من ترافیک ارگانیک کافی ایجاد نمی لیست سایت های بک لینک رایگان کنید. و همه وب سایت های پست مهمان به طور یکسان ایجاد نمی شوند.

اینها برخی از بهترین سایت‌ها هستند که همگی در 100000 سایت برتر الکسا فهرست شده‌اند و می‌توانند به افزایش ترافیک ارگانیک به وبلاگ شما کمک کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *